İzmir Su Arıtma Servisi

Karabağlar Adnan Süvari Mahallesi Su Arıtma Servisi

Günümüzde bir çok aile su arıtma cihazı almak yerine şebeke suyu veya damacana suyu tüketmektedir. Bu durum insan sağlığını çok fazla tehlikeye atmaktadır. Mamafih suların kirlilik oranının günler geçtikçe daha da artmasıdır. Bu yüzden su arıtma cihazı kullanmak sağlığınız için önemlidir.

Adnan süvari mahallesi su arıtma servisi olarak, tüketmek istediğiniz suyun en temiz ve en sağlıklı hali ile ulaştırıyoruz. Adnan süvari mahallesi su arıtma servisi, su arıtma montajı, tank değişimi, filtrelerin değişimi gibi kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hazır Sular Zararlı mı ?

Hazır sular yapılan araştırmalara göre sağlığa karşı öncelikle kanser olmak üzere çeşitli riskler barındırabiliyor. Hazır suların paketlendiği pet şişeler ve damacanalar yapılarında çeşitli kanserojen maddeler barındırabiliyor. Bu kanserojen maddelerden en bilinenlerinden birisi ise BPA olarak bilinen Bisfenol A maddesidir.

Bu madde damacanada veya pet şişelerde uzun süre bekleyen suyun içeriğine dahil olabilir ya da güneş ışığına maruz kalan damacana ve pet şişelerinden suya sızabilir. Bu nedenle hazır sular kesinlikle güneş ışığında bırakılmamalıdır.

Hazır su tüketimiyle beraber kanserojen bir madde olan BPA gibi maddeler vücutta birikerek çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabilir. Bu hususta alternatif çözümlere yönelmek gerekir. Bu çözümlerden en kullanışlı ve güvenli olanı su arıtma cihazlarıdır.

Su Arıtma Cihazı Neden Alınmalı?

Su arıtma cihazı almak için bir çok neden bulunmaktadır. Örnek verecek olursak evdeki sular kesildiğinde bile su arıtma cihazının içerisinde bulunan su tankı sayesinde sular kesilse bile sağlıklı ve temiz suya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlıklı suya ulaşmanın yanında bütçenize zarar vermemesidir.

Bir çok aile arıtma cihazının fiyatının yüksek olmasından dolayı hazır su tüketmeyi tercih etmekte. İdeal 4 kişi olan bir ailenin yıllık damacana fiyatı ile arıtma cihazını filtre değişimi gibi diğer masraflarından daha fazladır. Arıtma cihazı insan sağlığı açısından çok önemlidir.

Organlarınızın, hücreleriniz ve vücudunuzun daha düzenli ve daha da sağlıklı çalışabilmesini sağlar. Suyu filtrelerden geçirerek suyun tadını, kokusunu ve rengini dengeler. Suyun içerisindeki klor, zararlı gazlardan ve kimyasal maddelerden ayrıştırarak tüketen bireye suyun en saf halini sunar.

Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

Cihazların bakımı İzmir su arıtma servisimiz tarafından yapılmaktadır. Su arıtma servisi hizmetimiz ile cihazınızın kullanım ömrü dolan parçalarını değiştiriyoruz. Böylece cihazınız ilk aldığınız gibi kaliteli su üretmeye devam edecektir.

Size en iyi hizmeti sunmak için müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Su arıtma cihazı servisi aynı zamanda cihazınızda oluşan herhangi bir kaçak veya arıza durumunu da çözmek için teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca endüstriyel su arıtma cihazları için bakım ve onarım işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Evsel arıtma cihazlarında olduğu gibi endüstriyel arıtma sistemleri için de hizmetinizdeyiz.

Karabağlar Su Arıtma Servisi

Su arıtma sistemleri bakıma ihtiyaç duyan ürünler olduğu için düzenli bir şekilde bakımının yapılması gerekir. Bunun için İzmir arıtma servisi bünyesindeki karabağlar su arıtma cihazı servisimiz ile ürününüze yönelik her türlü teknik bakımı sağlıyoruz.

Su arıtma cihazı bakımında en önemli nokta suyu arıtan filtrelerdir. Su arıtma cihazı filtreleri sudaki çeşitli büyük boyutlu partikülleri ve mikron boyutundaki birçok sağlığa zararlı maddeyi sudan uzaklaştırır. Arıtma işleminin asıl gerçekleştiği bölüm membran filtredir. Membran filtre sudaki maddeleri %99 oranında arıtır ve temiz su oluşturur.

Bu işlem sonucunda sudaki minerallerin bir kısmı da suyun içeriğinden dışarıya atılır. Arıtma işlemi sonrasında oluşan mineral eksikliğini gidermek için mineral veya alkali filtreler kullanılır. Standart 5 filtre 5 aşamalı su arıtma cihazlarında bu filtreler bulunmaz. Bu cihazların arıttığı su temizdir fakat mineral açısından eksiktir.

Bu nedenle su arıtma cihazı alırken bu konuya da ayrıca dikkat edilmelidir. Sistemde kaliteli bir mineral filtrenin bulunması sizin ve ailenizin sağlığı açısından faydalı olacaktır. Filtrelerin belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Kullanım ömrü sona eren filtrelerin değişimi ertelenmeden yapılmalıdır. Zira değişimi yapılmayan filtreler suyun kalitesini bozar ayrıca içeriklerinde bakteri de üreyebileceğinden dolayı sağlığı da tehdit edebilir.

İzmir su arıtma cihazı servisi ile filtre bakım ve değişimini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Filtre değişiminin yanında su arıtma cihazındaki bir diğer değişim gerektiren parça ise depodur. Su arıtma cihazının tankı, suyun depolandığı yer olmasından dolayı önemli bir parçadır.

Filtreler gibi sağlığa herhangi bir risk teşkil etmeyecek şekilde üretilmesi gereklidir. Kullanıcının da bu konuda ayrıca dikkat etmesi gerekir.

Sağlıksız bir depo içinde bulundurduğu suyu da sağlıksız duruma getirebilir. Su arıtma tanklarının da belli bir kullanım süresi vardır. Bu sürenin sonuna gelince depo da filtrelerde olduğu gibi değiştirilmelidir.

Teknik servisimizin kullandığı yedek parçalar kaliteli ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış parçalardır. Su arıtma sistemleri için servis hizmetine ihtiyaç olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi
Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi sayesinde su arıtma cihazlarınızın bakım – onarım ve montajını yaptırabilirsiniz. Servisimiz deneyimli ekibiyle kaliteli teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Devamını oku »
Urla Yenice Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Yenice Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Yenice Mahallesi Su Arıtma Servisi ile iletişime geçip su arıtma cihazlarınızın onarım ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Su arıtma cihazları düzenli bir şekilde bakım

Devamını oku »
Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisi
Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisini çağırarak su arıtma cihazlarınız için tüm teknik servis hizmetlerini alabilirsiniz. Urla Güvendik Mahallesi, İzmir’in Urla ilçesinde bulunan bir mahalledir.

Devamını oku »
Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi
Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınız hiç olmadığı kadar kaliteli hale gelecek. Urla Demircili bölgesinde su arıtma cihazlarınızla ilgili sorunlar mı

Devamını oku »
Urla Kadıovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Kadıovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Kadıovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi daima su arıtma cihazlarınızın bakım, onarım ve montajları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Urla Kadıovacık Mahallesi’nde yaşayanlar, evlerinde sağlıklı ve

Devamını oku »