İzmir Su Arıtma Servisi

Gaziemir Su Arıtma Servisi

Su Arıtma Servisi

Günümüzde birçok kişi yemek yaparken yada su tüketirken çeşme sularını yada hazır suları kullanıyorlar. Oysaki hazır suların içerisinde sağlığınıza ciddi bir şekilde zarar verebilecek maddeler bulunmaktadır. Bu yüzden hazır sular yerine arıtılmış suları tüketmeniz hem sağlığınızı hem de bütçenizi olumlu yönde etkileyecektir.

Gaziemir Su Arıtma Servisi

Gaziemir su arıtma servisi olarak yedek parça temini, ön üçlü filtre ve tam takım, tank değişimi gibi kaliteli hizmet sunar.

Su Arıtma Cihazı Nedir ?

Su arıtma cihazları kullanım alanı olarak ikiye ayrılır, endüstriyel su arıtma cihazları ve evsel su arıtma cihazları. Endüstriyel su arıtma cihazları daha büyük bir kapasite gerektiren işlerde kullanılırken evsel su arıtma cihazları ise adından da anlaşılacağı gibi evlerde ve işyerlerinde daha küçük kapasite gerektiren işlerde kullanılıyor. Evsel su arıtma cihazları da ikiye ayrılıyor.

Gaziemir Su Arıtma Servisi

Tezgah altı ve tezgah üstü olarak. Genelde tezgah altı su arıtma cihazları tercih ediliyor. Bunun nedeni ise mutfakta daha az yer kaplamasıdır. Su arıtma cihazları tür olarak ikiye ayrılır bunlar açık kasa su arıtma cihazı bir diğeri ise kapalı kasa su arıtma cihazıdır.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Adından da anlaşılacağı gibi açık bir kasaya sahip olup içerisine standart ön üçlü filtre (sediment, granül karbon filtre ve blok karbon filtre), membran filtre ve tatlandırıcı filtre olarak toplamda 5 adet filtre bulunmaktadır. Açık kasa su arıtma cihazını kapalı kasa su arıtma cihazından ayıran özellik filtrelerin açıkta olmasıdır.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Kapalı kasa, açık kasa su arıtma cihazının üstü kapalı olan versiyonudur. Kapalı kasaların boyutları tüketicilerin sonradan eklediği filtrelere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin su arıtma cihazınızdan daha fazla verim almak istiyorsunuz ve detox filtre aldınız. Aldığınız filtreyi su arıtma cihazınıza yerleştirmek için yeni ve daha geniş bir kasa bir kasa temin etmeniz gerekir.

Hazır Sular Zararlı mı ?

Birçok kişinin tükettiği ve aynı zamanda birçok kişinin de merak ettiği sorulardan biri olan hazır sular sağlığa zararlı mı ? Bu sorunun cevabını öğrenmek için hazır suların nasıl üretildiğini bilmemiz gerekiyor. Hazır sular ilk olarak fabrikalarda endüstriyel su arıtma cihazlarında üretilmeye başlıyor.

Su Arıtma Servisi

Su içerisinde bulunan zararlı kimyasallardan, klordan ve insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek maddelerden arındırılıyor ve suya tadının dengelenmesi için eksik olduğu doğal mineraller ekleniyor ve marketlerdeki yerini almak üzere yola çıkıyor. Su buraya kadar temiz bir şekilde ilerliyor. Fakat arıtılmış suyun belli bir tüketim süresi vardır. Bu süre bittiğinde suyun içerisinde bulunan mineraller yok olmaya başlar.

Suyun içerisinde mineraller yok olunca su artık kendini zararlı bakterilere karşı koruyamaz hale gelir. Su yol boyunca Güneş ışığına maruz kalır. Böylelikle suyun içine koyulan plastik pet şişelerin içerisinde yer alan PET gibi maddeler Güneş ışığı sayesinde suyun içerisinde karışır ve su sağlığa zararlı hale gelir. Su marketlerdeki yerini aldıktan sonra sağlığa zararlı bir şekilde tüketilmeyi bekler.

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi tüm su arıtma cihazları için bakım, onarım ve montaj konularında müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Su arıtma cihazları zamanla teknik destek

Devamını oku »
Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarınız için Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisimiz ile iletişime geçip, servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra uygun bir gün belirlenerek servisimiz

Devamını oku »
Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi ,su arıtma cihazlarınızın filtre değişimi bakımı ve onarımı konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Profesyonel servis ekibimiz tüm su arıtma cihazlarınız için

Devamını oku »
Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınızın genel bakımını yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazları rutin bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan cihazlarıdır. Bakımları  ihmal

Devamını oku »
Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi ile arıtma cihazlarınıza yönelik her türlü bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir. Deneyimli teknik ekibiyle daima hizmetinizde olan servisimiz, su

Devamını oku »