İzmir Su Arıtma Servisi

İzmir Su Arıtma Servisleri

İzmir Su Arıtma Servisi

İzmir su arıtma servisi, İzmir genelinde tüm marka ve model su arıtma cihazlarının bakım onarım ve tüm filtre değişim işlemlerini, Orjinal yedek parçaları ile değişim işlemini yapmaktayız.

Su aritma cihazlarının 6 aylık bakım, yıllık bakım ve tam takım filtre değişimlerini yapmaktayız. Ürünlerin marka model ve kullandığı filtre kombinasyonuna göre Filtrelerin ücretleri değişmektedir.

İzmir su arıtma cihazı servisi olarak 17 yıldır, Sektörde güvenle hizmet vermekteyiz.

İzmir İçerisinde aşağıdaki bölgelerde hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgedeki butona tıklayarak, dilediğiniz servise ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki ilçelerden hangisinde olursanız olun, aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su arıtma cihazlarının Türkiye genelinde, servis hizmetini sunan Hidrotek firmasının İzmir Şubesi olan Hidrotek izmir su arıtma sistemleri, İzmir genelinde su arıtma hizmeti sunmak, için sürekli çalışıyoruz.

Evsel tezgah altı su arıtma cihazlarınız, Tezgah üstü arıtmalı mini sebil modelleri, arıtmalı sebiller, ve çok daha fazlasına kaliteli ürünler ile hizmet vermekteyiz. NSF ve Water Quality belgeli ürünler kullanarak sunduğumuz su arıtma servisi işlemleri için, bizi arayabilirsiniz.

Bina girişi su arıtma ürünlerinin reçine değişimi, filtre değişimi, Su yumuşatma cihazı kurulumu, taşıması, satışı ve satış sonrası hizmetleri için, izmir genelinde hizmet veren hidrotek firmasına aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Filtre değişimi su arıtma cihazlarının bakımı, bakım zamanını geçirmemesi oldukça önemlidir. Su arıtma cihazlarının ürettiği suyun kalitesini koruması insan sağlığına zarar vermemesi için, Kullandığınız filtrelerin, NSF ve Water Quality belgeli filtrelerin kullanılması sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Su Arıtma Servisi İzmir

Reverse osmosis su arıtma sistemi, Su arıtma cihazlarının çalışması minimum 4 filtre ile gerçekleşmektedir. Bu sistemin kalbi olan membran filtrenin sağlıklı olarak çalışabilmesi için, öncesinde birkaç filtrenin suyu membran filtreye hazırlamsı gerekiyor. Hazırlık aşamasında Sediment filtre, Aktif karbon filtre, Blok karbon filtreden suyun geçmesi membran filtrenin görevini layığı ile yapmasına olanak tanır.

Membran filtre, 1 mikronun milyonda biri gözeneklerden suyu itme gücü ile geçirerek arıtma işlemini gerçekleştirir. bu sırada suyun içerisinde bulunan, Potasyım kalsiyum , magnezyum gibi minerallerin bir kısmını kaybeder.

Kaybolan bu mineraller suyun genetik yapısını bozduğu için, mineral açısından eksik, fakat temiz bir su üretir.

Yeni nesil su arıtma sistemlerinden biri olan 10 aşamalı su arıtma sistemleri, suyun içinde arıtma sırasında kaybolan, minerallerin, geri kazandırılması amaçlı olarak, suya gerekli mineralleri tekrar geri kazandırır.

İyi bir su arıtma cihazında minimum 6 filtre olması gerekmektedir, Bazı filtreler kendi içerisinde 4 ya da 5 aşamadan geçirmektedir suyu, bu 5 aşamadan geçen suyun mineralleri ve tadı daha da iyi bir hal almaktadır.

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi tüm su arıtma cihazları için bakım, onarım ve montaj konularında müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Su arıtma cihazları zamanla teknik destek

Devamını oku »
Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarınız için Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisimiz ile iletişime geçip, servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra uygun bir gün belirlenerek servisimiz

Devamını oku »
Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi ,su arıtma cihazlarınızın filtre değişimi bakımı ve onarımı konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Profesyonel servis ekibimiz tüm su arıtma cihazlarınız için

Devamını oku »
Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınızın genel bakımını yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazları rutin bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan cihazlarıdır. Bakımları  ihmal

Devamını oku »
Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi ile arıtma cihazlarınıza yönelik her türlü bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir. Deneyimli teknik ekibiyle daima hizmetinizde olan servisimiz, su

Devamını oku »