İzmir Su Arıtma Servisi

Karşıyaka Su Arıtma Servisi

İzmir Karşıyaka Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarının günlük hayatımızda oldukça önemli yeri vardır.  Eğer İzmir gibi bir yerde yaşıyorsanız su arıtma cihazları sağlığınız açısından oldukça önem arz ediyor. İzmir Su Arıtma servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Evinizde bulunan musluklardan akan kireçli su sağlığınız açısından çok tehlikelidir. Su arıtma cihazları musluğunuzdan akan kireçli suyu içinde bulunan filtrelerin yardımıyla kireçli suyu ve temiz suyu ayırır. Ayrılan kirli su dışarıya atılır.

Neden Filtre Değişimi Yapılır?

Eğer Filtre değişimi yapılmasa filtrenin içinde bulunan bakterinler bir süre sonra temiz diye içtiğiniz suyun içine karışır ve su arıtma cihazının bir önemi kalmaz ve ciddi hastalıklara yol açabilir. Filtreleri 6 ile 9 ay aralığında değiştirmeniz gerekiyor. Bu zaman aralığı markaya göre değişiklik gösterir.

Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Su arıtma cihazı alırken bütçenizi de  göz önünde bulundurursunuz. Su arıtma cihazlarının fiyatı ürünün kalitesiyle eş değerdir. Fiyatı düşük olan su arıtma cihazları ucuz olur ama kısa ömürlü olur bu yüzden su arıtma cihazı alırken ürünün fiyatına ve kalitesine bakmanız önerilir.

Su arıtma cihazlarında en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri cihazın filtre değişimidir. Suyun 20 günde bir açılmasıdır eğer açılmasa cihazın içinde bulunan filtreler kurulaşır ve sağlık açısından zararlı hale gelir.

Su Arıtma Cihazlarının Bakımı Nasıl Yapılır?

Su arıtma cihazların bakımı servis ekibimiz tarafından senede 1 kez yapılır. Suyun yalıtımını sağlayan parça Membran ise yılda 2 kez değişim yapılır. Bu süre bulunduğunuz şehir’ e göre değişir .Bazı şehirlerde akan su kirli olur bu da filtreleri yıpratır buda filtrelerin değişme süresini kısaltır . Suyu temiz olan şehirle ise 1 yılda değişen filtrenin ömrü 2 yıla kadar uzaya bilir.

Evsel Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazları 2′ ye ayrılır bunlardan biri evsel su arıtma cihazlarıdır. Evsel Su arıtma cihazları adından da anlaşılacağı gibi evde kullanılır ve 2 ye ayrılır.

Tezgah Altı

Tezgah altı su arıtma cihazları genelde en çok kullanılan arıtma cihazlarıdır. Çünkü birçok kişinin mutfağı dar ve su arıtma cihazları için yer kalmaz hale geliyor. İşte bu yüzden tezgah altı su arıtma cihazları tercih ediliyor. Tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazlarının depo kapasitesi üründen ürüne göre değişiyor bir su arıtma cihazının ortalama depo kapasitesi 11 litredir.

Tezgah Üstü

Tezgah üstü su arıtma cihazları mutfağı daha geniş olan kişiler kullanıyor. Tezgah üstü su arıtma cihazlarının depo kapasiteleri 11 litredir.

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel su arıtma cihazları genelde sanayi ve büyük işlerde kullanılır. Depo kapasitesi evsel su arıtma cihazlarına göre çok üstündür. Genelde endüstriyel su arıtma cihazlarının belli bir depo kapasitesi olmaz çünkü depo kapasitesi istenilen litreye göre üretilir. Endüstriyel Su arıtma cihazları evsel cihazlara göre suyu çok daha hızlı ve daha temiz bir şekilde arıtır.

 

 

 

Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi
Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla M. Fevzi Mahallesi Su Arıtma Servisi sayesinde su arıtma cihazlarınızın bakım – onarım ve montajını yaptırabilirsiniz. Servisimiz deneyimli ekibiyle kaliteli teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Devamını oku »
Urla Yenice Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Yenice Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Yenice Mahallesi Su Arıtma Servisi ile iletişime geçip su arıtma cihazlarınızın onarım ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Su arıtma cihazları düzenli bir şekilde bakım

Devamını oku »
Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisi
Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Güvendik Mahallesi Su Arıtma Servisini çağırarak su arıtma cihazlarınız için tüm teknik servis hizmetlerini alabilirsiniz. Urla Güvendik Mahallesi, İzmir’in Urla ilçesinde bulunan bir mahalledir.

Devamını oku »
Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi
Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Demircili Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınız hiç olmadığı kadar kaliteli hale gelecek. Urla Demircili bölgesinde su arıtma cihazlarınızla ilgili sorunlar mı

Devamını oku »
Urla Kadıovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Kadıovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Kadıovacık Mahallesi Su Arıtma Servisi daima su arıtma cihazlarınızın bakım, onarım ve montajları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Urla Kadıovacık Mahallesi’nde yaşayanlar, evlerinde sağlıklı ve

Devamını oku »