İzmir Su Arıtma Servisi

Ödemiş Su Arıtma Servisi

Ödemiş Su Arıtma Servisi

Gün geçtikçe sulardaki kirlilik gitgide artıyor. Suyu en temiz hali ile sizlere sunabilmek için de farklı teknolojiler geliştiriliyor. Su artma sistemlerinde en son gelinen nokta ters ozmos sistemidir. Bu sistem suyu içerisinde bulunan tuz ve ağır metalleri sudan ayrıştırır ve suyu tüketiciye en temiz hali ile sunar. Ödemiş su arıtma servisi sizin sağlığınızı düşünmektedir.

Ödemiş Su Arıtma Servisi

Ödemiş su arıtma servisi olarak tükettiğiniz ve sizler için oldukça önemli olan suyu sizlere en temiz hali ile sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ödemiş su arıtma servisi su arıtma cihazı montajı, tam takım ve ön üçlü filtre değişimi, tank değişimi ve parça değişimi gibi işleri sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Arıtma Suyunun Faydaları

arıtma suyunun faydaları

Suyun bizlerin sağlığı açısından birçok faydası bulunmaktadır. Örneğin vücudumuzda bulunan organlarımızı ve hücrelerimizin suya ihtiyacı vardır. Bu durumda suyu bizler için oldukça önemli kılar. Su beynimize ve hücrelerimize oksijen aktarımında bulunur.

Sindirim sistemimizin daha prensipli çalışmasını sağlar, saçlarımızın dökülmesini önler, daha hızlı kilo verebilmemizi sağlar, vücudumuzda oluşabilecek bazı hastalıkların oluşmasını engeller ve bunun gibi daha birçok vücudumuzu ve sağlığımızı olumlu yönde etkileyen faydalar bulunmaktadır. Bu yüzden su bizler için önemlidir. Bizler için önemli olan suyu en temiz hali ile tüketmemiz sağlığınızı olumlu yönde etkiler.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır ?

Su arıtma cihazının çalışma prensibi şu şekildedir; su ilk olarak şebekeden içerisinde yüksek miktarda klor, düşük pH ve kimyasal maddeli bir biçimde gelir. Su ilk olarak ön üçlü filtre olarak adlandırdığımız sediment granül karbon ve blok karbon filtreden geçer. Su ilk filtre olan sediment filtreden geçer. Sediment filtre, suyun içerisinde bulunan toprak, kum, çamur ve tortu gibi göz ile görülebilen maddeleri sudan ayrıştırır. Sediment filtrenin kullanım ömrü ise 6 aydır.

Granül karbon filtre, suyun içerisinde bulunan organik maddeleri tutar ve suyun tadını ve kokusunu dengeler. Granül karbon filtrenin kullanım ömrü ise 4 ila 6 ay arasındadır. Ardından su blok karbon fitreye doğru yola çıkar. Su burada ise içerisinde bulunan eriğik gazları, klor ve zararlı maddeler sudan ayrıştırılır ve suyun rengini berraklaştırarak suyun güzel görünmesini sağlanılır. Blok karbon filtrenin kullanım ömrü ise 4 ila 6 ay arasındadır.

Su Arıtma Servisi

Ardından su ön üçlü filtreden çıkıp en önemli filtre olan membran filtreye doğru yola çıkar. Su burada içerisinde bulunan insan sağlığı açısından zararlı olan maddeleri sudan ayrıştırır ve suyu atık su ve arıtılmış su olarak ikiye ayrılır. Membran filtrenin kullanım ömrü ise 2 yıldır.

Ardından su, su tankına doğru yola çıkar ve burada tüketicinin musluğu açmasını bekler. Tüketici musluğu açtığında su son aşama olan post karbon filtreden geçer ve hindistan cevizi tozu takviyesi alır. Bu takviye sayesinde suyun tadı ve pH derecesi artar. Son olarak su tüketiciye en temiz hali ile sunulur. Filtrelerin değişim süreleri dolduğunda su arıtma servisimiz ile iletişime geçip yeni filtre talebinde bulunabilirsiniz.

 

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi tüm su arıtma cihazları için bakım, onarım ve montaj konularında müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Su arıtma cihazları zamanla teknik destek

Devamını oku »
Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarınız için Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisimiz ile iletişime geçip, servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra uygun bir gün belirlenerek servisimiz

Devamını oku »
Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi ,su arıtma cihazlarınızın filtre değişimi bakımı ve onarımı konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Profesyonel servis ekibimiz tüm su arıtma cihazlarınız için

Devamını oku »
Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınızın genel bakımını yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazları rutin bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan cihazlarıdır. Bakımları  ihmal

Devamını oku »
Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi ile arıtma cihazlarınıza yönelik her türlü bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir. Deneyimli teknik ekibiyle daima hizmetinizde olan servisimiz, su

Devamını oku »