İzmir Su Arıtma Servisi

Selçuk Su Arıtma Servisi

selçuk su arıtma servisi

Su arıtma cihazına hayatımızın her anında ihtiyacımız vardır. Örnek verecek olursak yazın insanlar daha fazla su içer, bir aile damacana suyu kullanıyorsa ve su biterse evinize gelene kadar su olmadan yaşamak zorunda kalacaksınız. Eğer ki kaliteli bir su arıtma cihazı kullanıyorsanız dilediğiniz zaman su üretebileceksiniz.

Selçuk Su Arıtma Servisi

Selçuk su arıtma servisi ile cihazınızın bakımını en iyi şekilde gerçekleştirin. Selçuk ilçesinde tüm su arıtma cihazı markalarına Selçuk su arıtma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazları belli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle suyunuzun kalitesinin bozulmaması için düzenli olarak cihazınıza bakım yaptırmalısınız.

Neden Bakım Gerekli?

Su arıtma cihazınızı kullanmaya başladığınızda filtrelerin ve diğer parçaların kullanım ömürleri azalmaya başlar. Bundan dolayı suyunuzun kalitesi belli bir kullanımdan sonra düşmeye başlar. Bu durum kullanıcının da dikkatini çekebilmektedir. Suyun tadında değişiklik olduğu için kolaylıkla fark edilebilir.

Su arıtma cihazında bulunan filtrelerin kullanım süreleri kendi aralarında değişiklik gösterir. Bu yüzden belli periyotlarla farklı filtrelerin değişimi yapılır. Örneğin ön üçlü filtrenin yani sediment, granül karon ve blok karbon filtrelerin kullanım ömrü membran filtreye oranla daha azdır.

Kullanım ömrü dolan filtrelerin bir servis aracılığıyla değişiminin yapılması çok önemlidir. Çünkü ömrünün sonuna gelmiş filtreler suyun yapısını bozar ve sağlık için tehdit oluşturabilir. Bu durumla karşılaşmamak için zamanı geldiğinde düzenli olarak filtre değişimi yapılmalıdır. Selçuk su arıtma servisi ile tam takım filtrelerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Selçuk Su Arıtma Servisi

Su arıtma konusunda özellikle membran filtreler oldukça önemlidir. Çünkü ters ozmos bu filtrede meydana gelir, yani asıl arıtma işlemi membranda gerçekleşir. Membran, küçük gözenekleri sayesinde suyu molekül boyutunda böler ve içeriğindeki zararlı maddeleri %99 oranında uzaklaştırır. Daha sonra bu maddeler atık kanalından dışarıya atılır.

Membran haricindeki diğer filtrelerin de belli görevleri vardır. Ön üçlü filtrelerin ikincil görevleri membranın iş yükünü azaltmaktır. Böylece membranın kullanım ömrü artar. Zamanla yıpranan ve ömrü tükenen ön üçlü filtre membranın iş yükünü paylaşamadığından dolayı tüm arıtma işlemini membran üstlenir. Bunun sonucunda ise membranın ömrü azalır ve daha çabuk yıpranır.

Son aşamada bulunan post karbon filtre suyun tadının düzenlenmesinde görev alır. Membrandan çıkan su acılaştığı için içime uygun hale getirilmesi gerekir. Eğer post karbon filtre değiştirilme zamanına yaklaştıysa görevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Görevini yerine getiremeyen post karbon filtre suyun acı kalmasına neden olur.

Selçuk su arıtma servisi hizmetlerimizle arıtma cihazınıza uygun hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Tüm yedek parça ve filtreleri ihtiyacınıza göre temin ediyoruz.

 

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi
admin

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi

Buca Laleli Mahallesi Su Arıtma Servisi tüm su arıtma cihazları için bakım, onarım ve montaj konularında müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Su arıtma cihazları zamanla teknik destek

Devamını oku »
Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarınız için Urla Torasan Mahallesi Su Arıtma Servisimiz ile iletişime geçip, servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Servis kaydınız açıldıktan sonra uygun bir gün belirlenerek servisimiz

Devamını oku »
Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Yeni Mahallesi Su Arıtma Servisi ,su arıtma cihazlarınızın filtre değişimi bakımı ve onarımı konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Profesyonel servis ekibimiz tüm su arıtma cihazlarınız için

Devamını oku »
Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Atatürk Mahallesi Su Arıtma Servisi ile su arıtma cihazlarınızın genel bakımını yaptırabilirsiniz. Su arıtma cihazları rutin bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan cihazlarıdır. Bakımları  ihmal

Devamını oku »
Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Servisi
admin

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi

Urla Hacıisa Mahallesi Su Arıtma Servisi ile arıtma cihazlarınıza yönelik her türlü bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir. Deneyimli teknik ekibiyle daima hizmetinizde olan servisimiz, su

Devamını oku »